خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

درباره فرش واگره

امروزه پیشرفت تکنولوژی و افزایش روز افزون بحث دنیای مجازی و تاثیر فوق العاده آن بر روی تجارت و ایجاد تجارت الکترونیک فروشگاه فرش واگره بر آن شد تا با راه اندازی شرکت واگره فرش امکان استفاده از این فروشگاه آنلاین برای تمامی خریداران از اقصی نقاط جهان فراهم گردد . راه اندازی این فروشگاه آنلاین فرش در شهر فرش کاشان به منظور ارائه بهترین کیفیت فرش و بهترین قیمت فرش در راستای جلب نظر خریداران به وجود آمده است.
فروشگاه فرش واگره به عنوان یکی از تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی با ارائه فرش های ماشینی در دو نوع فرش سنتی و فرش فانتزی در طرح و رنگ مختلف و جذاب توانسته با موفقیت به نیاز خریداران و مشتریان خود پاسخ بدهد و با قرار دادن شعار کیفیت بالا و قیمت مناسب توانسته با موفقیت به مشتریان پاسخ داده و به جلب رضایت آنان منجرب گردد. این فروشگاه در کنار بیان تولیدات با کیفیت و قیمت مناسب امکان ارسال سریع و رایگان فرش به همراه ضمانت ده ساله فرش را در نظر گرفته است تا خریداران بتوانند با تضمین بهترین کیفیت و تضمین بهترین قیمت به فرش ماشینی با کمترین هزینه دست یابند.
با توجه به مطالب بیان شده این فروشگاه یعنی فرش واگره با راه اندازی فروشگاه آنلاین خود این امکان را فراهم کرده است که به صورت مستقیم و بدون واسطه به عرضه محصولات خود اعم از فرش ماشینی سنتی یا فرش ماشینی فانتزی به فرشندگان و مشتریان بپردازد که در زمینه معرفی این محصولات می توان به موارد زیر اشاره نمود:
فرش ماشینی 1500 شانه کاشان، فرش ماشینی 1200 شانه کاشان، فرش ماشینی 1000 شانه کاشان، فرش ماشینی 700 شانه کاشان، فرش مدرن و فانتزی و گلیم فرش
برای سفارش انواع فرش کاشان با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:
09133634832
031-55542058

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا