خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش گل برجسته لوکس 1200 شانه طرح افشان

فرش گل برجسته لوکس 1200 شانه طرح افشان
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش گل برجسته لوکس 1200 شانه طرح افشان فرش گل برجسته لوکس 1200 شانه طرح افشان فرش گل برجسته لوکس 1200 شانه طرح افشان فرش گل برجسته لوکس 1200 شانه طرح افشان

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته شده در فرش :
10 رنگ
پالت :
قالین
تراکم عرضی فرش (شانه) :
1200
تراکم طولی فرش (تراکم) :
3600
جنس نخ خاب :
100% آکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه اصل
ارتفاع نخ خاب :
6±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
3600
تراکم گره در متر مربع :
1440000
دستگاه بافت :
HCIX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
sha1200bg12121
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
5,250,000 تومان 
 

فرش مشکی جدید

فرش گل برجسته لوکس 1200 شانه جزء فرش های طرح افشان می باشد که در بافت این فرش ماشینی از ترنج وسط و لچک های کنار آن خبری نیست. چیزی که ممکن است در نگاه اول توجه شما را به بوم فرش طرح افشان جلب کند، قرینه بودن گل و بوته های داخل آن می باشد اما اگر بیشتر دقت کنید می بینید که هیچگونه قرینگی در بافت فرش 1200 شانه لوکس طرح افشان وجود ندارد و گل ها به صورت پیوسته در فرش ماشینی مشکی افشان بافته شده اند. فرش طرح افشان 1200 شانه گلبرجسته دارای زیبایی بی نظیری می باشد و به دلیل نداشتن لچک و ترنج برای تمامی سبک دکوراسیون مناسب هستند و با رنگ زمینه های متفاوت روشن و یا تیره نیز تولید شده اند. خیلی از افراد راغب به خرید فرش رنگ مشکی نبودند به دلیل رنگ تیره ای که دارد اما فرش گل برجسته طرح افشان با رنگ های پر رنگ و بسیار جذابی بافته شده است که زمینه مشکی فرش را بسیار زیبا کرده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

به روزترین قیمت فرش کاشان طرح افشان ۱۲۰۰ شانه

فروشگاه فرش واگره کاشان یکی از فروشگاه های تخصصی فروش فرش می باشد که با بهترین کارخانجات کاشان در حال همکاری می باشد. با توجه به شرایط کرونا که چند سالی است پیش آمده است مردم خرید اینترنتی را به خرید حضوری ترجیح دادند که فروشگاه فرش واگره نیز به صورت جدی کار خود را برای فروش اینترنتی فرش ماشینی از سالها پیش شروع کرد و عکس فرش های ماشینی که در فروشگاه مشاهده می کنید عکس هایی هستند که به صورت حضوری از فرش ها گرفته شده اند.

برگشت به بالا