خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ طرح هالیدی

فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ طرح هالیدی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ طرح هالیدی فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ طرح هالیدی فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ طرح هالیدی فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ طرح هالیدی فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ طرح هالیدی

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
8 رنگ
شانه :
700 شانه
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
595000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
2550
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
moh70006
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
0 تومان 
 

جدیدترین و خاص ترین فرش ماشینی سال

برای خرید جدیدترین و خاص ترین فرش ماشینی می توانید فرش های طرح هالیدی را انتخاب کنید چرا که فرش طرح هالیدی با طرح و نقشی جدید و خاص بافته شده است که این فرش با دیگر فرش های ماشینی کاشان کاملا متمایز می باشد. فرش طرح هالیدی سبک بافتی خاص و متفاوت در حاشیه خود دارد به این صورت که دور تا دور بوم فرش را اشکال هندسی گرفته است و زمینه فرش دارای بافتی با گل های ریز و درشت و مخفی می باشد که این زیبایی منحصر به فرد فرش 700 شانه لوکس باعث شده است فرش طرح هالیدی جدید از دسته فرش های پر فروش سال شوند. فرش طرح هالیدی برای منازل مدرن و ساده حتی اگر با رنگ های خنثی مثل طوسی و نقره ای هم بافته شده باشد اصلا مناسب نیست و تنها فرش طرح هالیدی برای منازل سبک سنتی و کلاسیک مناسب هستند. فرش طرح هالیدی 700 شانه ای که مشاهده می کنید با دو رنگ فیلی و سرمه ای بافته شده است و با قیمت مناسب نیز به فروش می رسد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش ویژه فرش طرح هالیدی فیلی کاشان با قیمت کارخانه

برای خرید فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه می توانید فروشگاه فرش واگره را انتخاب کنید، چرا که تا زمانی که فرش ماشینی به دست شما برسد از همه جوانب شما را پشتیبانی می کنند و ناظران کیفی فروشگاه تخصصی فرش واگره بر کار تولید نظارت می کنند تا کوچک ترین مشکلی در زمان بافت، و ارسال فرش پیش نیاید. فرش 700 شانه 10 رنگ دارای ضمانت نامه معتبر نیز می باشد و با قیمت مناسب و ارزان به فروش می رسد.

برگشت به بالا