خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ طرح رخساره

فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ طرح رخساره
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ طرح رخساره فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ طرح رخساره فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ طرح رخساره فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ طرح رخساره فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ طرح رخساره

ویژگی های مهم محصول

متراژ :
شش متری ، نه متری ، دوازده متری
کیفیت :
فرش درجه یک
شکل :
مستطیل
تعداد رنگ به کار رفته شده :
10 رنگ
شانه :
700 شانه
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
80 درصد آکریلیک، 20 درصد ویکرون
جنس نخ پود :
پنبه اصل
تراکم گره در متر مربع :
595000
ارتفاع نخ خاب :
10±1 میلیمتر
تراکم پود در متر :
2550
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
moh70014
وضعيت موجودی
موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
0 تومان 
 

فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ طرح رخساره یکی از تولیدات فروشگاه واگره فرش در کاشان می باشد که با رنگ بندی زمینه فرش سرمه ای به عنوان یک فرش چرک تاب و تیره و رنگ فرش فیلی به عنوان رنگ خنثی برای فرش با ابعاد مختلف به خریداران ارائه می گردد. در باب خرید این نمونه از فرش های ماشینی که به سبب به کار گیری تعداد 10 پالت رنگی از زیباترین فرش های پر فروش 700 شانه به شمار می رود بررسی قیمت فرش 700 شانه 10 رنگ تراکم 2550 اکریلیک کاشان حائز اهمیت است که در باب آن می توان به المان هایی زیر در باب کیفیت و اثر گذاری آن بر روی قیمت اشاره داشت:
- تراکم بافت فرش: تعداد گره های تشکیل دهنده بافت فرش که در عرض فرش به عنوان شانه برابر با 700 و در طول فرش با تعداد 2550 به عنوان تراکم شناخته می شود، یکی از المان های تاثیر گذار بر روی قیمت فرش می باشد.
- جنس نخ فرش: نوع نخ خاب یا نخ پود در تولید فرش از دیگر ویژگی های است که در کنار قیمت بر روی کیفیت فرش نیز تاثیر دارد که در بافت فرش های 700 شانه کاشان برای نخ خاب از جنس آکریلیک هیت ست شده و نخ پود پنبه استفاده می نمایند.
- تعداد رنگ به کار رفته در بافت فرش: تعداد پالت رنگی بافت فرش های ماشینی که در زیبایی نقوش و نگاره های فرش تاثیر دارد از دیگر عوامل موثر بر قیمت فرش است.
- ابعاد فرش و نوع دستگاه فرش بافی که امروزه در تولید فرش های ماشینی از به روز ترین محصولات شرکت وندویل بلژیک استفاده می نمایند را نیز می توان از عوامل موثر در قیمت این محصولات بیان نمود.
با توجه به این المان ها و تاثیر گذاری آن بر روی قیمت فرش 700 شانه 10 رنگ تراکم 2550 اکریلیک کاشان در باب مشاهده قیمت محصولات می توان به فروشگاه واگره فرش مراجعه نموده و به خرید این محصول دست یابید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت فرش 700 شانه 10 رنگ
همان طور که در بالا بیان شده است ویژگی های ذکر شده در این محصول از المان های تاثیر گذار در قیمت فرش 700 شانه 10 رنگ به شمار می رود. اما نحوه فروش در فروشگاه تولید کننده نیز از دیگر عوامل موثر در قیمت می باشد که خود می تواند نازلترین قیمت فرش را برای خریداران فراهم آورد. فروش مستقیم و بدون واسطه فرش به ویژه در فروشگاه واگره فرش به صورت حضوری و آنلاین خود از مواردی است که سبب شده تا فرش با قیمت تولیدی به خریداران عرضه گردد.

برگشت به بالا